EgeHijyen

Başarımızın sırrını, sunduğumuz kalite-fiyat avantajı ve hızlı ve yenilikçi çözümlerle müşterilerimizin ihtiyaçlarını bilmemiz olarak tanımlayabiliriz. Anlık ihtiyaçlarına cevap verebilecek  15000 m²’lik depo stoklarımızla, mağazalarımızla 5000 ’den fazla lider marka ve 10,000’in üzerinde ürün çeşitliliği ile restoran, otel, kafe, catering şirketi gibi ev dışı tüketim noktalarından oluşan yaklaşık 10000 müşteriye hizmet vermekteyiz.

Başarımızın sırrını, sunduğumuz kalite-fiyat avantajı ve yenilikçilik çözümleri ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını bilmemiz olarak tanımlayabiliriz. Egehijyen   olarak öncelikli ilkemiz verdiğimiz sözü tutmaktır. Sipariş sürecinden, satış sonrası verdiğimiz destek hizmetlerinin her aşamasında dürüst, şeffaf, adil ulaşılabilir ve hızlı olmaya özen göstermekteyiz.

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışıyoruz. 1.000’den fazla ürünü %100  başarı oranı ile tam zamanında ve eksiksiz olarak müşterilerimize teslim ediyoruz. 40  yıllık tecrübemiz ve müşterilerimizden aldığımız güç ile her ölçekteki işletmelerin ihtiyaçlarınız karşılıyoruz.

Endüstriyel Temizlik ve kimyasal üretimi sektöründe satış öncesi ve sonrasında; teknik bilgisi, kaliteli hizmeti, tecrübesi ile yurtiçi ve yurtdışında talep gören, fayda üretme prensibi ile toplum, müşteri ve çalışanları için değerli olabilen, ülke ekonomisinde katma değer yaratabilen bir kuruluş olmaktır.

Müşteri deneyiminin her aşamasını titizlikle analiz edip mükemmelleştirmek için profesyonel  çalışmalarına aralıksız devam ediyoruz. Güler yüzlü ve empati kurma yeteneği yüksek profesyonel ekibimiz sayesinde, müşteri odaklı yapımızı samimiyetle birleştiriyoruz. Temizlik Ürünleri Ve sarf malzeme Toptan ürünlerinde öncü lider

Egehijyen.net

 

Egehijyen Haberleri

Comments (1)

  1. Bir WordPress yorumcusu

    Merhaba, bu bir yorumdur.
    Yorum moderasyonuna başlamak, düzenlemek ve silmek için lütfen yönetim panelindeki yorumlar bölümünü ziyaret edin.
    Yorumcuların avatarları Gravatar üzerinden gelmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat Sepetim
Close Favoriler
Close Recently Viewed
Close
Close
Categories