Geri Ödeme ve İade Politikası

Kusurlu Ürün İadesi 

Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde; ürünü teslim aldığınız 3 gün içerisinde, öncelikle ürün görselini çekerek iade@egehijyen.net adresine iletiniz.

Şikayetiniz için inceleme süreci başlatılır ve gelişmelerden haberdar edilirsiniz. Müşteri tarafından ürün geri gönderilmeden iade yapılmamaktadır.

İade şartlarına uygun durumlarda EGE HİJYEN TİCARET LİMİTED ŞİRKETİya gönderdiğiniz tüm ürünlerin kargo masrafları firmamıza aittir. Bunun için iade esnasında anlaşmalı kargo şirketimize ürünü ‘karşı ödemeli’ olarak teslim etmeniz yeterlidir.

Ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.

İade edeceğiniz ürünü, paketi hasar görmemiş, ürünün kullanılmamış hali ile göndermeniz gerekmektedir. Şayet üründe herhangi bir hasar, kırık ya da ürünün kullanıldığı tespit edilirse para iadesi sağlanmayacaktır. Faturasız gönderilen iade ve değişim ürünleri tarafımızca kabul edilmeyecektir.

Ödeme sekli olarak ’Havale/EFT’ yi seçmişseniz ve tercihiniz ’Hesaba Para İadesi’  ise;

  • Alışverişte ödemeyi gerçekleştirdiğiniz banka hesap numarasını
  • Banka hesap adını
  • Banka şube kodunu
  • Bankanın ismini
  • IBAN numaranızı, detaylıca tarafımıza e-mail adresimize iletmeniz gereklidir. İlgili tutar 3 iş günü içerisinde hesabınıza iade edilir.

Ödeme şekli olarak ’Kredi Kartı’nı tercih ettiyseniz ve iade şekli olarak “Kredi Kartına İade” ise; ödemeniz online olarak 1-3 iş günü içerisinde ilgili hesabınıza yapılır ve tarafınıza e-mail ile bilgi verilir.

Özel sipariş verilen ürünlerin iadesi yapılmamaktadır.  

Para iade işleminizin ekstrenize yansıma süresi, bankaların uygulamalarına bağlı olarak değişiklik gösterir.

Kapat Sepetim
Close Favoriler
Close Recently Viewed
Close
Close
Categories